تعمیرات تخصصی دستگاه های پشم چین صنعتی گوسفندان

تصاویر مربوط به کارگاه تخصصی ساخت دستگاه و نیز تعمیرات دستگاه پشم چین و ملزومات آن می باشد.
در این کارگاه تعدادی از قطعات دستگاه پشم چین ساخته و تولید می شود و نیز دستگاههایی که در هنگام فعالیت دچار آسیب های احتمالی و مستهلک می شوند، مجددا تعمیر و به چرخه فعالیت پشم چینی بر می گردند.
همچنین در این کارگاه دستگاههایی که این مرکز در اختیار مشتریان خود قرار داده را بدون اخذ هزینه دستمزد، بصورت رایگان تعمیر و گارانتی مینماید.
مرکز تخصصی اصلاح نژاد، بهداشت و خدمات دامپزشکی دکتر گلابگیران، بعد از فروش هر دستگاه پشم چین صنعتی، تا یک سال دستگاه را گارانتی و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش به مشتریان محترم ارائه می نماید.
از اینرو کارگاه در تمام طول سال و در شهر تهران فعال بوده و آماده ارائه خدمات به دامداران و مشتریان محترم می باشد.

قطعاتی که در حال حاضر در کارگاه تخصصی تعمیرات دستگاه پشم چین ساخته می شود:


گاردن فنری، سر گاردن، لوله اتصال دسته پشم چین به شیلنگ دستگاه، شیلنگ های پلیمری فشرده با دو سر فلزی، ۶ قطعه فلزی تراش خورده جهت اتصال شیلنگ و گاردن به دینام، نصب کلید دینام و اتصالات برق دینام، پرس دو سر فنر گاردن، ساخت پین کوچک انتهای دسته پشم چین. ساخت ساچمه سوراخ شده در داخل دسته، ساخت تیغه و شانه ۹ پره ای و تعدادی قطعات دیگر دسته پشم چین.

خدمات قابل ارائه در کارگاه تخصصی تعمیرات دستگاه پشم چین؛


تعویض گاردن و شیلنگ، تعویض بوربورینگ دسته پشم چین و دینام، تعویض پا مرغی های دسته پشم چین، تعویض چرم انتهایی محافظ دسته پشم چین، تعویض ساچمه ممه ای داخل دسته پشم چین، تعویض کلید وقطعات مستهلک دینام و دستگاه پشم چین و گریس مالی و روغن کاری و سرویس کلی دستگاه های پشم چین.
Call Now Button